Sadolin Extreme

Sadolin Extreme - lakierobejca, która robi różnicę!

 

Warunki pogodowe w Polsce wystawiają drewno na wiele prób. Drewniana powierzchnia wymaga skutecznej ochrony i najlepszych produktów, które zabezpieczą ją na wiele lat.

Dla wszystkich, którzy doceniają piękno drewna i chcą, by wyglądało jak świeżo malowane nawet po latach, stworzyliśmy najbardziej zaawansowany technologicznie produkt.

Sadolin Extreme jest jedyną lakierobejcą na polskim rynku z rewolucyjną technologią StayClean™, gwarantującą 12 lat ochrony i piękna drewna*.

Długotrwała ochrona i piękno!

 

Sadolin Extreme to najwyższej jakości lakierobejca, która dzięki zaawansowanej formule nie tylko trwale chroni drewno, ale i zapewnia powierzchniom czysty i świeży wygląd na lata!

Paleta kolorystyczna zgodna z najnowszymi trendami!

 

W ofercie kolorystycznej Sadolin Extreme znajdują się modne szarości, ponadczasowa biel jak również najbardziej popularne odcienie brązów.

*Szczegółowe warunki oraz zakres udzielonej gwarancji dostępne są na stronie www.sadolin.pl. Niezależnie od innych ustawowych uprawnień Klienta, jeśli w ciągu 12 lat od daty sprzedaży produktu wystąpi zniszczenie powłoki chroniącej drewno wymalowanej zgodnie z zaleceniami producenta (dostępnymi na opakowaniu i w Karcie Technicznej) i zasadami sztuki malarskiej oraz po spełnieniu warunków gwarancji dostępnych na stronie www.sadolin.pl, Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. wyda Klientowi taką samą ilość produktu wolnego od wad. W celu osiągnięcia ochrony 12 lat należy zastosować wstępnie produkt gruntujący Sadolin BaseHP, Sadolin Base Plus, Sadolin SuperBaseHP lub Sadolin BasePRO, nałożyć pełną liczbę warstw rekomendowaną przez producenta oraz wykonać malowanie zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu oraz w Karcie Technicznej produktu.

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...