hero image

PIĘĆ KOLOROWYCH SPOSOBÓW NA OCHRONĘ ODESKOWANIA

Zmień wygląd odeskowania swojego domu

Chroń odeskowanie i zmień swój dom dzięki zastosowaniu kolorów.

Drewniane deskowanie domu wygląda świetnie, ale ma też ważne zastosowanie praktyczne. Drewno pomaga chronić dom, ale jak wszystko podlega działaniu warunków atmosferycznych. Właśnie dlatego należy koniecznie powlec je warstwą ochronną. Przedstawiamy więc pięć prostych sposobów na to, aby tchnąć nowe życie w drewnianą elewację i zapewnić im trwałość.

img1

Klasyczne kombinacje

Panele w dwóch odcieniach

Połączenie różnych odcieni tego samego koloru lub podobnych barw neutralnych ma uspokajający efekt. Spróbuj wprowadzić inny odcień na jednym panelu lub nawet stopniowo zmieniać kolory paneli w stylu ombre.

img2

Naturalne piękno

Czasem najpiękniejszym sposobem na ochronę drewna jest podkreślenie naturalnego koloru tego materiału w zgodzie z otoczeniem. Jeśli drewniana elewacja ma ciekawy kolor i jest z desek gładkooszlifowanych, rozważ użycie lakierobejcy marki SADOLIN Sadolin Extra, aby podkreślić najpiękniejsze cechy drewna. Jeśli elewacja nie jest gładkooszlifowana, możesz użyć impregnatu  Sadolin Classic HP  Jak zawsze w przypadku stolarki przygotowanie ma największe znaczenie dla uzyskania naturalnego, pięknego wyglądu.

Zacznij planować już teraz

Niezależnie od tego, jakie wykończenie lub kolor wybierzesz, w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiedni produkt do ochrony drewna.